Nowa oferta leasingowa na rynku

Bez zbędnych dokumentów i zaświadczeń. Program ING Auto Leasing został przygotowany z myślą o firmach zainteresowanych leasingiem samochodów osobowych oraz dostawczych o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony.

Produkt ten opiera się na maksymalnie uproszczonych procedurach – wystarczy złożyć wniosek leasingowy razem z fakturą proforma, zawierającą podstawową specyfikację wybranego samochodu. Żadne inne dokumenty finansowe czy rejestrowe firmy nie będą potrzebne, za wyjątkiem spółek osobowych, gdzie wymagana jest dodatkowo umowa spółki.

– Wystarczy prowadzić działalność gospodarczą od 12 miesięcy i złożyć wniosek leasingowy z fakturą pro forma – wyjaśnia Małgorzata Lipska, menedżer ds. produktów standardowych ING Lease.

– 24 godziny później ING Lease przekazuje klientowi decyzję. A czas, to przecież pieniądz. Szczególnie małe podmioty często nie mogą i nie chcą czekać. Przedsiębiorcy szukają rozwiązań niekłopotliwych i nieabsorbujących, będących w zasięgu ręki i bez klauzul pisanych drobnym drukiem. ING Auto Leasing jest odpowiedzią na te oczekiwania – twierdzi Lipska.

Do minimum zostały ograniczone nie tylko formalności i czas potrzebny na uzyskanie finansowania wybranego samochodu. Dodatkowym ułatwieniem dla firm jest szeroka dostępność programu ING Auto Leasing: w całej Polsce rozmieszczonych jest ponad 500 placówek ING Banku Śląskiego S.A oraz ING Lease.

Finansowanie pojazdów można rozłożyć nawet na 60 miesięcy. Dotychczasowi klienci ING Lease oraz ING Banku Śląskiego mogą złożyć wniosek na kwotę do 250 tysięcy zł netto, a nowi klienci – na 120 tysięcy.

Atrakcyjnym rozwiązaniem jest możliwość sfinansowania zarówno samochodów nowych, jak i używanych (nie starszych jednak niż cztery lata) zakupionych od autoryzowanego dealera. Minimalny udział własny klienta wynosi od 10 do 15 procent.

Program ING Auto Leasing jest skierowany zarówno do mikroprzedsiębiorstw, jak i do korporacji.

Fot. Getty Images