Allegro podsuwa pomysły…

Ruszył nowy serwis Grupy AllegroInspiracje.allegro.pl. Serwis dedykowany jest wszystkim użytkownikom, którzy szukają pięknych i niepowtarzalnych przedmiotów.

Użytkownicy Allegro mogą szukać zakupowych inspiracji w nowym serwisie Inspiracje.allegro.pl. Dzięki wyselekcjonowanej ofercie,  użytkownicy mogą w łatwy sposób dotrzeć do ciekawych, niepowtarzalnych przedmiotów i natychmiast dokonać zakupu poprzez Allegro.

Sprzedający natomiast zyskują dodatkowe miejsca do ekspozycji i promocji swoich produktów. Nowy serwis dostarcza również wrażeń estetycznych, oferty prezentowane są w formie ściany atrakcyjnych zdjęć wraz z cenami – przegląda się je jak katalog.

Cena przestaje być głównym języczkiem u wagi klienta, a liczy się ciekawy, nietuzinkowy produkt, w dobrej jakości. Dlatego z 32 milionów ofert dostępnych na Allegro wybieramy te najbardziej według nas interesujące – mówi Michał Markowski, dyrektor Działu Rozwoju Allegro.pl.

– Zależało nam, żeby serwis był estetyczny, ale też prosty w obsłudze. Poruszanie się po serwisie Inspiracje.allegro ułatwia podział na kategorie: dla niego, dla niej, dziecko, dom i gadżet. Coś dla siebie znajdą kobiety i mężczyźni zainteresowani modą, rodzice szukający czegoś dla dziecka oraz osoby zainteresowane ciekawymi gadżetami i wystrojem wnętrz. Wyszukane oferty można dodać do zakładki ulubione i tym samym dokonać wstępnej selekcji interesujących nas przedmiotów – dodaje Markowski.

To dopiero początek, serwis będzie stale rozwijany. W przyszłości planowane jest również udostępnienie wersji mobilnej platformy.