iPad mini z pokrowcem będącym klawiaturą

Logitech zaprezentował Ultrathin Keyboard mini, smukłą obudowę do tabletu z wbudowaną klawiaturą.

Nowość ta pozwoli w pełni wykorzystać potencjał drzemiący w tak małym i niepozornym urządzaniu, jakim jest iPad mini. Ułatwi korzystanie z aplikacji, oglądanie filmów, przeglądanie zdjęć oraz sprawi, że pisanie na tablecie będzie szybkie i wygodne

– Jesteśmy podekscytowani, że możemy zaprezentować uhonorowaną wieloma nagrodami Logitech Ultrathin Keyboard Cover – mówi Alexis Richard, dyrektor Logitech do spraw rozwoju akcesoriów tabletowych.

– To urządzenie to idealna druga połówka iPada mini. Sprytna, 18-sto centymetrowa obudowa pasuje idealnie do tabletu, a dzięki pełnej klawiaturze, pozwala na wygodną i szybką pracę – zachwala produkt Richard.

Logitech Ultrathin Keyboard mini łączy się z iPadem mini dzięki wąskim, ale wytrzymałym magnesom. Solidna aluminiowa obudowa ma stanowić skuteczną ochronę przed wstrząsami i zarysowaniami dla iPada, przy zachowaniu minimalnej wagi urządzenia.

Wystarczy obrócić obudowę i już możemy zacząć pracę na klawiaturze łączącej się z iPadem przez technologię Bluetooth. Urządzenie oferuje również możliwość ustawienia iPada w taki sposób, by umożliwić wygodne oglądanie filmów, bez potrzeby trzymania go w dłoniach.

Logitech Ultrathin Keyboard mini posiada funkcję szybkiego włączenia i wyłączenia iPada mini, gdy otwieramy lub zamykamy obudowę. Sama klawiatura posiada baterię pozwalającą na 3 miesiące użytkowania (ale tylko przy założeniu, że używana jest 2 godziny dziennie).

Logitech Ultrathin Keyboard mini dostępny ma być już w lutym w sugerowanej cenie detalicznej 349,00 PLN.