Milioner z Kataru poślubi Janet Jackson

Janet Jackson potajemnie się zaręczyła. Na palcu 46-letniej piosenkarki pojawił się efektowny pierścionek, jaki otrzymała od młodszego o dziewięć lat milionera z Kataru – Wissama Al Mana.

Majątek 37-letniego arabskiego biznesmena znanego ze świata mody szacowany jest na sumę 200 milionów dolarów netto. Al Mana jest szefem grupy do której należą Hermes, Sonia Rykiel i Agent Provocateur. Jest też jednym z głównych współudziałowców sieci sklepów Saks Fifth Avenue w Dubaju, Dausze, Bahrajnie i Kuwejcie oraz reprezentantem marki Armani na Bliskim Wschodzie.

Para, która spotyka się od 2010 roku, nie potwierdziła informacji o zaręczynach. Jednak znajomi piosenkarki, pytani przez amerykańskich dziennikarzy, potwierdzają, że już są pierwsze plany dotyczące ślubu. Podobno wystawna ceremonia może kosztować 20 milionów dolarów. Ceremonia ma się odbyć już na wiosnę w Katarze.

Jackson, której majątek wart jest około 150 mln dol., była już dwukrotnie zamężna. Po raz pierwszy poślubiła przyjaciela z dzieciństwa i piosenkarza Jamesa DeBarge’a w 1985 roku, ale rozwiedli się zaledwie po miesiącu. Natomiast w 1991 roku związała się z tancerzem Rene Elizondo juniorem, a małżeństwo to przetrwało do 2000 r.

Fot. Getty Images