Panda zaprasza na lunch

Mobilna Foodpanda w ciągu niecałych 3 tygodni od premiery zajęła 1. miejsce w kategorii „Food & Drink” w App Store. W Polsce aplikacja pozwala na zamawianie posiłków do domu z ponad 320 restauracji.

Obecna w 25 krajach świata platforma umożliwiająca zamawianie jedzenia przez internet, udostępniła swoją aplikację na urządzania działające pod kontrolą systemu Apple iOS. W szczytowym okresie była pobierana średnio co 4 minuty, dzięki czemu stała się liderem w swojej kategorii.

Podczas tworzenia nowej aplikacji, duży nacisk położono na szybkość oraz komfort składania zamówień w dowolnym miejscu i porze. Z aplikacją od Foodpandy wystarczy wskazać swoje położenie lub określić je z pomocą geolokalizacji, wybrać ulubioną restaurację oraz potrawę i sfinalizować zamówienie. Całość zajmuje mniej niż 3 minuty. Świeży i nowoczesny design oraz łatwość nawigacji przypadły do gustu użytkownikom, którzy pobrali ją 1.000 razy w ciągu 72 godzin.

Foodpanda działa w Polsce od lutego 2013 r. Serwis umożliwia zamawianie dań z ponad 320 restauracji.

Dokonując wyboru, użytkownik może sortować wyniki według ulubionych potraw, restauracji oraz czasu dostawy. W ofercie znajdują się dania ze wszystkich kuchni świata, począwszy od tradycyjnych potraw polskich, poprzez dania włoskie czy meksykańskie, na kuchni egzotycznej i orientalnej kończąc.

Dostawa w najbliższej okolicy jest najczęściej bezpłatna. Wykorzystanie geolokalizacji dodatkowo ułatwia znalezienie najbliższych restauracji oraz znacząco skraca proces składania zamówienia.

Aplikacja dostępna jest także na smartfony z systemem Android.