Promocje na 20-lecie Hyundaia w Polsce

W tym roku firma Hyundai Motor Poland obchodzi 20-lecie obecności na naszym rynku – Polska to pierwszy europejski kraj, w którym Hyundai samodzielnie rozpoczął dystrybucję samochodów. Z tej okazji przygotowano promocje.

Tym, którzy rozważają zakup miejskiego auta, Hyundai proponuje model i20 (rok produkcji 2012) w cenie 33.090,00 zł netto, z pełnym odliczeniem VAT. Hyundai i20 dostępny jest także z firmową instalacją LPG, z zachowaniem pełnej 5-letniej gwarancji bez limitu kilometrów.

Powodem do świętowania jest także wyprodukowanie w europejskiej fabryce Hyundaia w Turcji dwustutysięcznego egzemplarza modelu i20. Wcześniej samochód produkowany był w Indiach.

Z tej okazji model został wzbogacony o dodatkowe – w stosunku do wersji Classic Plus – wyposażenie, o wartości 2. 000 zł, które obejmuje port USB, system Bluetooth z funkcją rozpoznawania głosu, zdalnie sterowany system audio, aluminiowe felgi, przednie światła przeciwmgielne, skórzaną kierownicę oraz gałkę zmiany biegów.

20 lat obecności Hyundaia w Polsce, to również szansa zakupu modelu i30 (rok produkcji 2012) z upustem 6.000 zł. Dodatkowo, firma oferuje pakiet ubezpieczeń za 500 zł, użyteczne akcesoria (felgi aluminiowe i czujniki parkowania) w tej samej kwocie, a także promocyjne warunki kredytu w ramach opcji „Hyundai za 20 zł dziennie”.