Sprint w stronę marketingu

Masz pomysł na to jak w nietuzinkowy sposób promować produkty i usługi? A może masz kłopot ze stworzeniem strategii marketingowej dla swojego startupu?

Przyjedź do Poznania na weekend 24-26 maja i weź udział w Startup Sprint Marketing. Kilkunastu mentorów, specjalistów od marketingu pomoże Ci rozwinąć Twój produkt i opracować niebanalną strategię dla Twojej firmy.

– Na marketingu jak na piłce nożnej i polityce znają się wszyscy. Nie wszyscy jednak wiedzą, jak łączyć ze sobą elementy marketingowej strategii i jak sprawić, by konsumenci chcieli korzystać z takich a nie innych produktów i usług – mówi Tomasz Czapliński z funduszu LMS Invest, organizator wydarzenia.

Tym razem do współpracy przy Startup Sprint zaproszeni zostali specjaliści od marketingu, którzy pomogą uczestnikom w pracach nad ich produktem i strategią.

Wydarzenie podzielone zostanie na dwie kategorie. Pierwszą z nich jest Pomysł na startup. W jej ramach uczestnicy będą rozwijać pomysły na nowe rozwiązania.

Drugą kategorią jest Strategia to podstawa, w ramach której uczestnicy pod okiem mentorów będą pracować nad zarysem strategii marketingowej dla swojego startupu. Ostatniego dnia prac, w niedzielę zaprezentują przed jury to, co udało im się przez weekend wypracować.

W jaki sposób wziąć udział w wydarzeniu? Wystarczy zarejestrować się na stronie www.ssmarketing.evenea.pl. Szczegóły na temat wydarzenia dostępne są na stronie www.marketing.startupsprint.org.