Internetowi doradcy z Wirtualnej Polski pomogą zarobić

Wirtualna Polska uruchomiła dwa nowe projekty dla e-biznesu. Pierwszy z nich, doradcabiznesowy.wp.pl, umożliwia dokonanie analizy kondycji finansowej firmy czy opłacalności planowanych projektów. Z kolei serwis metaleszlachetne.wp.pl ułatwia inwestowanie w złoto oraz pozwala na zakup monet.

Pierwszy z serwisów – Doradca Biznesowy – jest platformą dedykowaną małym i średnim przedsiębiorstwom, która umożliwia szybkie i proste dotarcie do ekspertów zajmujących się analizą kluczowych dla biznesu obszarów gospodarki.

Witryna pomaga uzyskać wiedzę m.in. na temat optymalizacji podatkowej, księgowości, funduszy unijnych, tworzenia stron internetowych, szkoleń, certyfikatów ISO czy outsourcingu IT.

Kontakt ze współpracującymi z serwisem doradcami możliwy jest za pośrednictwem formularza umieszczonego na stronie.

Po zalogowaniu użytkownik może wysłać zapytanie do specjalisty w danej dziedzinie i w ciągu kilku dni otrzyma przygotowaną analizę problemu.

UWAGA! Korzystanie z usługi jest płatne, wymaga też logowania.

Drugi nowy serwis e-biznesowy WP.PL to Metale Szlachetne – miejsce dla wszystkich poszukujących bezpiecznych form lokowania gotówki w czasie kryzysu finansowego.

– Niestabilna sytuacja na rynkach powoduje, że ludzie zaczynają obawiać się ryzyka związanego z inwestowaniem. Alternatywą dla nich staje się lokowanie oszczędności np. w złoto, uchodzące obecnie za najstabilniejszą i najbezpieczniejszą formę agregowania kapitału – mówi Maciej Polkowski, specjalista ds. e-finance w Wirtualnej Polsce.

– WP.PL postanowiła wyjść im naprzeciw i wraz z partnerem uruchomić witrynę, w której dostępne będą m.in. analizy rynku czy aktualne notowania złota. Zainteresowani kupnem sztabki szlachetnego kruszcu, czy złotych lub srebrnych monet przekierowywani są na strony partnera, gdzie transakcja jest finalizowana – dodaje Polkowski.

Fot. Getty Images